Buďte súčasťou
dnešného online sveta

IBM Social umožňuje pohodlný a jednoduchý spôsob komunikácie medzi zamestnancami, obchodnými partnermi aj zákazníkmi.

Zjednodušte si komunikáciu
vďaka IBM SOCIAL

Komunikácia a kooperáciaUistite sa, že spolu môžu vaši zamestnanci, zákazníci a obchodní partneri navzájom komunikovať a spolupracovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Zapojte ostatnýchPodporte interakcie a zapojenie zamestnancov, zákazníkov a obchodných partnerov do diania organizácie tým, že sprístupníte časť siete online.

Uchováva znalostiZaistite, že sa znalosti vašich zamestnancov nebudú strácať. Sprístupnite im online platformu pre spoluprácu a zdieľanie ich znalostí.

Produktivita a efektívnosťPre zvýšenie produktivity zaistite, aby boli firemné informácie prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zamestnanci pracujú efektívnejšie, ak sú schopní nájsť potrebné informácie alebo kompetentného kolegu, s ktorým môžu daný problém vyriešiť.

InovácieNové inovatívne nápady vznikajú, ak sú znalosti navzájom zdieľané online v rámci organizácie a ľudia o nich môžu spoločne diskutovať.

PrepojeniePrepojte všetkých do jednej profesionálnej siete vašej organizácie, a to vrátane zákazníkov a dodávateľov.

Majte prehľadPosielanie správ, informácie zo sociálných sietí a firemné aplikácie na jednom mieste.

Rôzne formy komunikácieKomunikácia v reálnom čase a služby založené na spolupráci, ako je posielanie textových správ v rámci podniku, online schôdzky, telefónne hovory alebo videokonferencie.

IntegráciaKombinujte sociálne siete so softvérom pre správu obsahu pre priamy prístup k obchodným informáciám zo sociálnej platformy.

V každodennom živote existuje veľké množstvo ľudí aktívnych na sociálnych sieťach. Online komunikácia sa tak stáva čoraz dôležitejšou. V tejto oblasti existuje veľa príležitostí, najmä tam, kde interakcie medzi zákazníkmi, obchodnými partnermi a zamestnancami môžu byť pomocou online riešení intenzívnejšie. Používaním IBM Social Collaboration riešenia sa z organizácie môže stať Social Business.

Naše riešenia

Výber IBM Social Collaboration portfólia

IBM ConnectionsOnline platforma umožňuje prepojenie ľudí, zdieľanie znalostí a moderné spôsoby organizácie práce.

IBM SametimeKomunikácia v reálnom čase a služby založené na spolupráci, ako je posielanie textových správ v rámci podniku, online schôdzky, telefónne hovory alebo videokonferencie.

IBM VerseViac než len e-mailový program, ponúkaný v cloude a optimalizovaný pre mobily. Je to inteligentný softvér, ktorý pomáha riadiť pracovné dni.

Pozrite sa na naše produkty

AnalytikaAnalytické riešenia, ktoré pomáhajú lepšie porozumieť každému systému, procesu či problému a dostať sa tak bližšie ku skutočným potrebám zákazníka.

Viac informácií

BezpečnosťBezpečnosť riešení IBM zahrnuje hardvér, softvér a ďalšie služby. Obsahujú sadu robustných nástrojov a osvedčených postupov s cieľom chrániť vašu firmu pred IT hrozbami.

Viac informácií

Mobilné prostredieUrobte vašu mobilnú aplikáciu intuitívnu, príťažlivú a bezpečnú. S možnosťou využitia vysokej personalizácie dokážete ponúknuť zákazníkom to, čo potrebujú a zaistiť tak ich spokojnosť.

Viac informácií

CloudTech Data ponúka IBM softvérové riešenia pre cloudové služby, mobilné prostredie, sociálne platformy a bezpečnosť.

Viac informácií

Chcete vedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám možnosti IBM Analytics vysvetlíme.

Vami poskytnuté osobné údaje sú spracovávame v súlade s platnými právnymi predpismi na ochranu osobných údajov spoločnosti Tech Data Slovakia s.r.o., IČO: 35 771 429, so sídlom Green Point Offices, Blok F, Turčianska 2, 821 09 Bratislava. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať za účelom výkonu svojich práv na email: [email protected] Viac informácií o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Potrebujete poradiť?

Navštívte násZákladné informácie a dôležité
kontakty.