Bráňte sa
vonkajším útok

Bezpečnostné riešenia IBM zahrňujú hardvér, softvér a ďalšie služby. Obsahujú sadu moderných nástrojov a osvedčených postupov s cieľom chrániť vašu firmu pred IT hrozbami.

Header img security 06f5ed5ad29ec89083564ac5c0be7729bec9eacd8285628c2968d02a68ca7901

Vyhnite sa kyberkriminalite
a ďalším externým hrozbám

Nová doba, nové rizikáTrend, ako je " nový moderný spôsob práce ", podporuje produktivitu, ale tiež dáva príležitosť kyberzločincom nabúrať sa do systému prostredníctvom nových digitálnych ciest. To si vyžaduje zvýšené bezpečnostné opatrenia.

Vnútorné hrozbyHrozby nemusia prichádzať len zvonku. Existuje veľa rizík, ktoré sa vyskytujú aj vo vnútri firmy a proti ktorým sa treba tiež chrániť. Medzi tieto riziká patrí napríklad stiahnutie nebezpečného softvéru zamestnancami.

Vyhnite sa strate dobrého mena firmyKaždá spoločnosť vlastní isté obchodné informácie, ktoré sú dôverné. Chráňte tieto dáta proti krádeži, aby ste zachránili poškodený image podniku a následne aj krízovému manažmentu.

Dodržiavanie predpisovPodniky sa musia v oblasti bezpečnosti riadiť veľkým množstvom zákonných predpisov. Majte všetko pod kontrolou a vyhnite sa sankciám.

Stále funkčné zabezpečenieUdržujeme všetky bezpečnostné riešenia stále aktuálne, podľa najnovších výskumov a trendov v oblasti bezpečnosti.

PrístupnosťPredíďte zneužitiu identity a ponúknite užívateľom a ďalším externým obchodným partnerom bezpečný prístup k aplikáciám a dátam.

Webové a mobilné aplikácieZabezpečte všetky webové a mobilné aplikácie. Identifikujte zraniteľné miesta, generujte reporty a adekvátne reagujte.

Dátová integritaBezpečnosť, súkromie a integrita dát je garantovaná kedykoľvek a kdekoľvek v organizácii.

Úplne integrovaná bezpečnostná platformaIntegrácia bezpečnosti monitoringu SIEM, Ilog Managementu, detekcie anomálií atď. Všetko v príjemnom a užívateľsky intuitívnom prostredí.

Zatiaľ čo organizácie využívajú mnoho nových technológií, aby sa neustále rozvíjali, priamo úmerne tomu narastajú aj bezpečnostné riziká. S príchodom trendov a nových zariadení, ktoré menia spôsob práce, zamestnanci musia získať prístup k podnikovým aplikáciám a dátam kedykoľvek, odkiaľkoľvek a z každého zariadenia. To znamená, že existuje stále viac spôsobov, ako sa môžu počítačoví zločinci infiltrovať do organizácie digitálne. IBM ponúka inteligentný bezpečnostný softvér aj pre tie najpokročilejšie hrozby .

Naše riešenia

Výber z IBM Security portfólia

IBM QRadarPlatforma pre integráciu bezpečnostného monitoringu SIEM, Log Managementu, detegovanie anomálií a oveľa viac. Automaticky sa aktualizuje s rizikovými informáciami od IBM X-Force .

IBM X-ForceIBM X-Force skúma trendy v oblasti bezpečnosti a poskytuje inštrukcie pre aktualizáciu bezpečnosti. Tento výskum je použitý, ako vstup pre IBM Security riešenie.

IBM Security Access ManagementChráňte prístupy k IT zdrojom pre uživateľov, a to pred svojimi zamestnancami a aj pred ľuďmi mimo organizácie. IBM Security Access Management obsahuje aj individuálne prihlasovania a kontrolu prístupu.

IBM Infosphere GuardiumZaručujeme bezpečnosť, súkromie a integritu dát v organizácii. Napríklad v databázach a systémoch založených na platforme Hadoop.

IBM Security AppScanTestuje webové a mobilné aplikácie. Identifikuje zraniteľné miesta, generuje správy o nich a adekvátne reaguje na danú situáciu.

IBM Security Identity ManagerZredukujte riziká spojené so zneužitím identity za pomoci množstva kontrol a riadiacich funkcii v IBM Security Identity manager.

IBM MaaS360Platforma riadenia podniku (EMM) pre komplexnú bezpečnosť, monitoring a riadenie vo všetkých mobilných oblastiach v organizácii.

Pozrite sa na naše produkty

AnalytikaAnalytické riešenia, ktoré pomáhajú lepšie porozumieť každému systému, procesu či problému a dostať sa tak bližšie ku skutočným potrebám zákazníka.

Viac informácií

Mobilné prostredieUrobte vašu mobilnú aplikáciu intuitívnu, príťažlivú a bezpečnú. S možnosťou využitia vysokej personalizácie dokážete ponúknuť zákazníkom to, čo potrebujú a zaistiť tak ich spokojnosť.

Viac informácií

SocialIBM Social umožňuje pohodlný a jednoduchý spôsob komunikácie medzi zamestnancami, obchodnými partnermi aj zákazníkmi.

Viac informácií

CloudTech Data ponúka IBM softvérové riešenia pre cloudové služby, mobilné prostredie, sociálne platformy a bezpečnosť.

Viac informácií

Chcete vedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám možnosti IBM Analytics vysvetlíme.

Vami poskytnuté osobné údaje sú spracovávame v súlade s platnými právnymi predpismi na ochranu osobných údajov spoločnosti Tech Data Slovakia s.r.o., IČO: 35 771 429, so sídlom Green Point Offices, Blok F, Turčianska 2, 821 09 Bratislava. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať za účelom výkonu svojich práv na email: [email protected] Viac informácií o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Potrebujete poradiť?

Navštívte násZákladné informácie a dôležité
kontakty.