Vytvárajte
mobilné technológie

Urobte vašu mobilnú aplikáciu intuitívnu, príťažlivú a bezpečnú. S možnosťami využitia vysokej personalizácie dokážete ponúknuť zákazníkom to, čo potrebujú a zistiť tak ich spokojnosť.

Header img mobile c853e36b6c1838233480187fea555f82a508146d040e4630753bc4fc0f0cf841

Presvedčivý mobilný zážitok
vďaka IBM MOBILE

Multiplatformová prevádzkaV súčasnej dobe sú zamestnanci, zákazníci a obchodní partneri zvyknutí pracovať s mnohými rôznymi zariadeniami - stolovými počítačmi, notebookmi, tabletmi a smartphonmi. Ponúknite im najlepší zážitok na každej platforme.

Zlepšenie kooperácieS príchodom nových zariadení a technológií je možné udržiavať kontakt kedykoľvek a kdekoľvek, spolupracovať na projektoch a dokumentoch vnútri aj mimo organizácie.

Produktivita a efektívnosťMajte svoje dáta dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Umožnite svojim zamestnancom prístup k požadovaným dokumentom a projektom kedykoľvek počas dňa a z akéhokoľvek miesta prostredníctvom mobilných zariadení .

Reagovanie na skúsenostiMobilná interakcia produkuje mnoho nových informácií a dát. Musíte získať relevantné poznatky a reagovať tak, aby sa zlepšila skúsenosť zamestnancov aj zákazníkov, dochádzalo k zlepšovaniu produktov a tým aj k stimulácii predaja.

Stratégia a víziaAplikujte už na začiatku úspešnú mobilnú stratégiu a víziu, od ich vypracovania až k samotnej realizácii.

Automatické testyIBM Mobile umožňuje plne automatické testovanie aplikácii prvotriednej kvality.

Manažment aplikáciiVývoj, implementácia a správa aplikácii? HTML, hybridné a natívne aplikácie nie sú s IBM žiadny problém.

Presvedčivý mobilný zážitokAplikácia má byť príťažlivá, intuitívna a prispôsobená rôznym zariadeniam. Jej ovládateľnosť musí byť pre spotrebiteľa ľahká, konzistentná a vytvárať osobnú skúsenosť na každom z používaných zariadení.

Rýchle, spoľahlivé a bezpečné posielanie správ.Rýchla, spoľahlivé a bezpečné posielanie správ. Komunikujte bezpečne a rýchlo cez rôzne zariadenia.

Manažment a bezpečnosťJednoduchá správa a bezpečnosť mobilných aplikácií musí byť zabezpečená až do posledného bodu.

Testovanie, skenovanie a reportyKaždú aplikáciu je potrebné otestovať, nájsť jej slabé stránky a vyvodiť primerané kroky k vyvarovaniu sa možným problémom.

Inovatívne spoločnosti chcú vždy ponúknuť svojim zamestnancom a zákazníkom optimálne on-line skúsenosti, zvýšiť produktivitu zamestnancov a lojalitu zákazníkov. V súčasnej dobe sú používane rôzne zariadenia, ako sú stolové počítače, notebooky, tablety a smartphony. Vždy musí byť zaistený optimálny on-line zážitok bez ohľadu na to, kde, kedy a na akom prístroji zamestnanec alebo zákazník k aplikácii pristupuje. Preto je dôležité, aby spoločnosti na tento vývoj reagovali a vytvárali vlastnú mobilnú stratégiu.

Otvorená mobilná platforma pre vývoj, implementáciu a správu HTML, hybridných a natívnych aplikácií .

Výber z IBM MobileFirst portfólia

IBM MessageSightZariadenie pre kontinuálne zasielanie správ a lokalizačne nezávislé interakcie medzi zamestnancami, zákazníkmi a partnermi. To znamená z prístroja do prístroja ( M2M ) a v rámci mobilného prostredia.

IBM Rational Test WorkbenchZamestnanci, zákazníci a obchodní partneri pracujú na rôznych zariadeniach ako sú stolové počítače, notebooky, tablety a smartphony. Ponúknite im najlepší zážitok na každej platforme.

IBM WorklightOtvorená mobilná platforma pre vývoj, implementáciu a správu HTML, hybridných a natívnych aplikácii.

IBM MaaS360Analýza dát, ktoré sú vytvorené pre rôzne on-line platformy. Predvídajte, zbierajte postrehy a držte sa pred konkurenciou.

IBM Security QRadar SIEMAplikujte inteligentný monitoring a kompletné zabezpečenie proti mobilným rizikám. V reálnom čase dokážete detegovať hrozby, vyhľadávať korelácie a predchádzať rizikám.

IBM Security TrusteerPoskytuje ochranu proti krádeži účtov. Deteguje riskantné mobilné zariadenia, umožňuje snímanie odtlačkov prstov z týchto zariadení a obsahuje aj medzinárodnú databázu podvodníkov.

IBM Exceptional Digital ExperienceRiešenie, vďaka ktorému ponúknete spotrebiteľom a zamestnancom personalizovanú, bohatú a multi-kanálovú užívateľskú skúsenosť.

IBM Digital AnalyticsNástroj pre analyzovanie dát a informácií zo všetkých používaných platforiem. Poskytuje spätnú väzbu, vďaka ktorej môžete vykonávať ďalšie rozhodnutia.

Pozrite sa na naše produkty

AnalytikaAnalytické riešenia, ktoré pomáhajú lepšie porozumieť každému systému, procesu či problému a dostať sa tak bližšie ku skutočným potrebám zákazníka.

Viac informácií

BezpečnosťBezpečnosť riešení IBM zahrnuje hardvér, softvér a ďalšie služby. Obsahujú sadu robustných nástrojov a osvedčených postupov s cieľom chrániť vašu firmu pred IT hrozbami.

Viac informácií

SocialIBM Social umožňuje pohodlný a jednoduchý spôsob komunikácie medzi zamestnancami, obchodnými partnermi aj zákazníkmi.

Viac informácií

CloudTech Data ponúka IBM softvérové riešenia pre cloudové služby, mobilné prostredie, sociálne platformy a bezpečnosť.

Viac informácií

Chcete vedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám možnosti IBM Analytics vysvetlíme.

Vami poskytnuté osobné údaje sú spracovávame v súlade s platnými právnymi predpismi na ochranu osobných údajov spoločnosti Tech Data Slovakia s.r.o., IČO: 35 771 429, so sídlom Green Point Offices, Blok F, Turčianska 2, 821 09 Bratislava. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať za účelom výkonu svojich práv na email: [email protected] Viac informácií o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Potrebujete poradiť?

Navštívte násZákladné informácie a dôležité
kontakty.