Vstúpte do
kognitívneho cloudu

Urýchlite inovácie vďaka dynamickému organizovaniu, prepojeniu a používaniu všetkých typov cloudu v IT.

Header img cloud 25180ea61f058b9c6012213ad8910c4eea8913a5cc2d51bf097c34501e7761e4

Využite všetky výhody
cloudových služieb IBM

RýchlosťCieľom je predvídať a rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov, zamestnancov a dodávateľov. Rýchlo zavádzať nové aplikácie a zlepšovať ich v čase vďaka inteligentným riešeniam.

Kontrola a rozhodovanieDajte ľuďom prístup k nástrojom, informáciám a službám, ktoré sú potrebné v HR, v marketingu a tiež v rámci verejného obstarávania a finančnej analytiky. Majte nad všetkým kontrolu a skráťte rozhodovanie z dlhých mesiacov na dni.

Riadenie nákladovPlaťte za cloudovú infraštruktúru iba vtedy, ak sa skutočne používa. Získajte maximálnu hodnotu zo súčasných investícií a realizujte nové investície nákladovo efektívnym spôsobom.

IBM Cloud infraštruktúraVyužite spoľahlivú fyzickú aj virtuálnu infraštruktúru postavenú na otvorených štandardoch pre prevádzku vašich systémov a riešení.

IBM Cloud platforma (PaaS)Vyvíjajte, testujte a implementujte aplikácie s využitím funkcionalít IBM Cloud platforiem. Profituje z perfektnej rovnováhy medzi kontrolou, flexibilitou a rýchlosťou.

IBM Cloudapplicaties (SaaS, BPaaS)Zjednodušte si prístup k inovatívnym riešeniam s viac než 100 softvérovými riešeniami ponúkanými prostredníctvom cloudu, dodávaných IBM s prvotriednou bezpečnosťou, dostupnosťou a flexibilitou.

Cloud začína hrať stále významnejšiu úlohu pre organizácie vďaka jeho flexibilite, rozsahu, výkonnosti a dostupnosti. Aj ako prostriedok na znižovanie a plánovateľnosť nákladov. Čiastočné alebo úplné prenesenie aplikácií alebo infraštruktúry do cloudu je téma, o ktorej sa intenzívne diskutuje a ktorá sa dostáva do rozvojových plánov mnohých firiem. IBM ponúka množstvo možností, ako to docieliť. Komplexná cloudová infraštruktúra, platforma pre vývoj a prevádzku aplikácií, s viac než 100 aplikáciami prevádzkovanými v cloud portfóliu.

Ponúkané riešenia

IBM BluemixS IBM Bluemix môžu organizácie rýchlo vyvíjať, testovať, prevádzkovať a spravovať aplikácie. Bluemix je založený na IBM Open Cloud architektúre a riešení Cloud Foundry. To ponúka rýchlosť, výkon a flexibilitu pre všetkých, ktorí potrebujú nasledovať trendy a rýchlo uvádzať nové aplikácie na trh.

IBM Blueworks LiveZjednodušte a spravujte vaše obchodné procesy prostredníctvom počítača a cloudu s IBM BlueWorks Live.

IBM WebSphere Application ServerAplikácie pre prostredia, ako je cloud a mobilné riešenia, môžu byť postavené a vyvíjané na IBM otvorenej Java Enterprise platforme: WebSphere Application Server.

IBM WebSphere Cast Iron Cloud IntegrationZnížte náklady na integráciu a umožnite aplikáciám navzájom spolu komunikovať a to ako v priestoroch, tak mimo nich vďaka cloudovej aplikácii WebSphere Cast Iron Cloud Integration.

IBM VerseSpojenie nástrojov pre spoluprácu, sociálnych sietí a kognitívnej analytiky.

IBM SoftlayerUnikátna platforma ponúkajúca neobmedzené možnosti tvorby verejného aj privátneho cloudu prostredníctvom virtuálnych a fyzických serverov.

Pozrite sa na naše produkty

AnalytikaAnalytické riešenia, ktoré pomáhajú lepšie porozumieť každému systému, procesu či problému a dostať sa tak bližšie ku skutočným potrebám zákazníka.

Viac informácií

BezpečnosťBezpečnosť riešení IBM zahrnuje hardvér, softvér a ďalšie služby. Obsahujú sadu robustných nástrojov a osvedčených postupov s cieľom chrániť vašu firmu pred IT hrozbami.

Viac informácií

Mobilné prostredieUrobte vašu mobilnú aplikáciu intuitívnu, príťažlivú a bezpečnú. S možnosťou využitia vysokej personalizácie dokážete ponúknuť zákazníkom to, čo potrebujú a zaistiť tak ich spokojnosť.

Viac informácií

SocialIBM Social umožňuje pohodlný a jednoduchý spôsob komunikácie medzi zamestnancami, obchodnými partnermi aj zákazníkmi.

Viac informácií

Chcete vedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám možnosti IBM Analytics vysvetlíme.

Vami poskytnuté osobné údaje sú spracovávame v súlade s platnými právnymi predpismi na ochranu osobných údajov spoločnosti Tech Data Slovakia s.r.o., IČO: 35 771 429, so sídlom Green Point Offices, Blok F, Turčianska 2, 821 09 Bratislava. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať za účelom výkonu svojich práv na email: [email protected] Viac informácií o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Potrebujete poradiť?

Navštívte násZákladné informácie a dôležité
kontakty.