Tech Data
Corporation

Sme popredným distribútorom podnikových produktov, softvéru a služieb s pridanou hodnotou.

Header img about cfa4e3c21e652569d876ad14e97795e97001d1c9da54a93938b666377edb50af

Naše poslanie

Skupina Tech Data Corporation je popredným celosvetovým distribútorom podnikových počítačových produktov, softvéru a služieb s pridanou hodnotou. Pôsobí vo viac ako 34 krajinách sveta. Skupina Tech Data Corporation je globálna organizácia zaoberajúca sa marketingom a predajom technológií. Má predajné divízie zamerané na špecifické segmenty trhu a stratégiu, ktorá umožňuje venovať výnimočnú pozornosť potrebám zákazníkov a dodávateľov.

Skupina Tech Data Corporation ako popredný distribútor počítačových technológií a služieb spája svojich partnerov s viacerými zákazníkmi a riešeniami. Komplexná ponuka služieb a zavedené partnerstvo s poprednými dodávateľmi technológií zaisťujú, že naši zákazníci majú vhodnú kombináciu zdrojov pre získavanie nových príležitostí k zvyšovaniu príjmov.

Medzi našich zákazníkov patria:

  • Nezávislí výrobcovia softwaru
  • Výrobcovia OEM
  • Výrobcovia systémov
  • Systémoví integrátori
  • Predajcovia s pridanou hodnotou

Tech Data Corporation je prevádzkovou skupina spoločnosti Tech Data, Inc. (NYSE: AVT) predstavujúci 10,6 miliárd US $ obratu za fiškálny rok 2015. Skupina Tech Data Corporation ako popredný distribútor podnikových počítačových produktov, softvéru a služieb spája svojich obchodných partnerov s viacerými zákazníkmi a riešeniami.

About icons 91b55ed6a4db73fd622af64efefbcf8bbc4de3f999b5e3179bfa0a791ce9f5a7

Tech Data ponúka softvérové riešenia pre cloudové služby, mobilné prostredie, sociálne platformy a bezpečnosť.

Viac o našich riešeniach

Naše hodnoty

Tech Data svojim partnerom poskytuje nielen softvér a hardvér od IBM, ale ponúka tiež rozsiahlu podporu v niekoľkých oblastiach. Tech Data zlepšuje a rozvíja ekosystémy, spolupracuje s dodávateľmi a partnermi a spoločne s nimi transformuje inovačné technológie do praktických použiteľných podnikových riešení. Spoločne so svojimi partnermi Tech Data vytvára nové príležitosti na trhu pre stimuláciu ich rastu.

Práca s Tech Data spočíva v rozvoji a hľadaní nových ciest na trhu so zapojením najviac kompletných, výkonných návrhov v oblasti big data, analytiky, cloudových služieb, mobility, bezpečnosti, komunikácie

Finančná silaInvestície do rastu nových príležitostí

Globálny dosahJediný IT distribútor s globálnym dosahom.

NetworkingSpolupráca s dodávateľmi pre dosiahnutie rastu a uvádzanie nových výrobkov na trh.

Trhovo orientovaný prístupRiešenie založené na požiadavkách miestnych trhov.

FlexibilitaNeustála aktivita a schopnosť rýchlo reagovať na trhové zmeny.

Dôraz kladený na vzdelávanieV našom školiacom stredisku realizujeme kurzy a certifikácie významných technologických výrobcov, vrátane IBM.

Tech Data a jej službyTech Data podporuje svojich partnerov rozsiahlou ponukou služieb. Napríklad podporou a nastavením technológií pre vnútropodnikové riešenia, ktoré zjednodušujú podnikové procesy, alebo dodávaním spoľahlivých technologických nástrojov prispôsobených trhovej situácii, vďaka ktorým pomáha stimulovať rýchly rast a celosvetovo podporuje lokálne obchodné príležitosti. Tech Data kombinuje predpredajnú, marketingovú, technickú, finančnú, vzdelávaciu a logistickú podporu. Za cieľ si kladie prispieť k vyšším predajom a úspechom svojich partnerov rovnako, ako k úspešnej implementácii správneho riešenia pre koncového užívateľa.

Kontakty

Napíšte nám

Vami poskytnuté osobné údaje sú spracovávame v súlade s platnými právnymi predpismi na ochranu osobných údajov spoločnosti Tech Data Slovakia s.r.o., IČO: 35 771 429, so sídlom Green Point Offices, Blok F, Turčianska 2, 821 09 Bratislava. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať za účelom výkonu svojich práv na email: [email protected] Viac informácií o ochrane a spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Potrebujete poradiť?

Navštívte násZákladné informácie a dôležité
kontakty.